O firmě

ITW (Illinois Tool Works) je společností s téměř 100 let zkušeností v navrhování, vývoji a výrobě různých produktů. Patří mezi ně upevňovací součástky, zařízení a systémy, které jsou dodávány zákazníkům po celém světě. Osvědčené strategie a produktové inovace umožňují pronikat na nové trhy a do nových průmyslových odvětví. Pořizovatelé v rámci podniků zlepšují nabídky svým zákazníkům a tím poskytují základ pro pokračující růst své organizace.

Globalizace

ITW je nadnárodní skupina, které zaměstnává cca. 58.000 lidí v 57 zemích. To spolu s více než 5.000 různých produktových řad, znamená, že ITW má dobrou pozici k výzvám dnešního globálního trhu. 

Diverzifikace

Celkový úspěch pochází z kolektivních výsledků na mnoha různých trzích převážně stavebnictví, automobilového a potravinářského průmyslu. Tato kombinace zajišťuje stabilitu příjmů v průběhu hospodářských výkyvů a pomáhá minimalizovat dopady pro jednotlivé země.

Inovace

Po téměř století je ITW na čele inovací. ITW je držitelem více jak 16.000 patentů napříč segmenty jako jsou Automotive, Construction Products, Food Equipment, Polymers & Fluids či Specialty Products, což dává ITW dobrou pozici čelit výzvám dnešního globálního trhu.

Akvizice

Zkušenosti spolu s poznatky nashromážděné z partnerství se zákazníky, pomáhají řídit akviziční procesy. ITW hodnotí a nakonec kupuje firmy s produkty, které umožní překonání očekávání svých zákazníků.